Makowe Pole
"Kto całował mak w zbożu - nie zazna niedoli!" (Leśmian)

Witaj na Makowym Polu!

Nazywam się Agnieszka Sieńkowska, a to jest miejsce, w którym dzielę się swoim doświadczeniem życia z pasją i z pasji.

Piszę tu o swojej pracy warsztatowej i innych działaniach twórczych podejmowanych od 2011 roku pod szyldem Pracowni Artystycznej Makowe Pole.

Głęboko wierzę w to, że kreatywność jest wpisana w naszą naturę, jest źródłem szczególnej radości i możemy nią żyć w codzienności, bez względu na to, jakie pełnimy role i czym zajmujemy się zawodowo. Że nie jest ona domeną dzieciństwa i że nigdy się z niej nie wyrasta. Tym przekonaniem i pomysłami na jego urzeczywistnienie dzielę się na tej stronie.

Jestem żoną Łukasza i mamą Danusi, Jasia, Idy i Tobiasza.

Tworzenie radosnej, bezpiecznej i pięknej przestrzeni życiowej, w której wszyscy możemy się rozwijać i wyrażać to, co w nas najlepsze jest obecnie moim  priorytetem. Dlatego właśnie chcę dzielić się tutaj swoim spojrzeniem na macierzyństwo i tym, czego jako mama uczę się każdego dnia, opowiadać o wciąż  nowym dla naszej rodziny życiu w domu na wsi (z wciąż nieogarniętym ogródkiem i kotem Nikiforem) i edukacji domowej naszych dzieci. Mój Mąż obiecał mi także napisać czasem parę słów, które pokażą Makowe Pole z męskiej i ojcowskiej perspektywy.


 Na Makowym Polu piszę też o swoich lekturach, pięknych książkach ilustrowanych nie tylko dla dzieci, o tym, co mnie inspiruje, zatrzymuje i zachwyca. Notuję tu odkryte skarby zwyczajnego życia i z rozmachem wyolbrzymiam Dobro. Chciałabym stworzyć tu serię postów o spełnionych marzeniach z mojej  imponującej Listy Marzeń.

Życie jest takie dobre! I  o tym właśnie jest Makowe Pole 🙂 .


 

Cieszę się na nasze spotkania tutaj.  Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Cię serdecznie!

Agnieszka