Makowe Pole

Dobre Słowo w ramach

Dobre Słowo w ramach

Dobre Słowo w ramach

Im coś ma dla mnie większą wartość, im więcej dla mnie znaczy, tym trudniej mi to wyrazić, ubrać w formy. Długo szukałam wyrazu dla szczególnie ważnych dla mnie treści związanych z tym, w co wierzę, za czym w życiu idę. Chciałam stworzyć w mojej twórczości przestrzeń, by Dobre Słowo- moje Słowo Życia odpowiednio wybrzmiało. 
Ta forma- pełnych moich szczęśliwych kolorów akwarelowych obrazków z biblijnym tekstem w ramie z passe partout – przyszła do mnie wtedy, gdy trochę już zrezygnowana, przestałam szukać. 
Wypuszczam od pewnego czasu te akwarelowe obrazki wśród Przyjaciół, okazuje się, że wiele osób też szukało „czegoś takiego”. 
 
Zaczęło się od tej pracy- prezentu dla mojego Męża:
 
 
 
 
Potem było zamówienie na Psalm 23… z motywem ciężarówki 🙂 Do powieszenia w komisie samochodowym 😉
 
 
I tak powstawały kolejne… Z cytatem o naszych imionach zapisanych w niebie:
 
 
Dwa z cytatem z Księgi Jozuego:
 
 
I drugi o imionach, ale bez imion:
 
 
I jeszcze taka, z ręcznie pisanym cytatem z Psalmu 23:
 
 
Prace z Dobrym Słowem i inne prace w ramach zebrałam TUTAJ.  Na zamówienie mogę wykonać ramę z Twoim ważnym Dobrym Słowem: biblijnym cytatem, fragmentem ukochanego wiersza, tekstem piosenki, Twoim życiowym mottem. Jeśli któraś z prezentowanych w portfolio prac podoba Ci się szczególnie, mogę zrobić dla Ciebie podobną, ale nie taką samą- każda rzecz, która wychodzi z mojej pracowni jest niepowtarzalna. Tak jak Twoja historia 🙂
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *