Makowe Pole

Komunijna Księga Gości- Historia Niezwykłego Spotkania

Komunijna Księga Gości- Historia Niezwykłego Spotkania

Komunijna Księga Gości- Historia Niezwykłego Spotkania

Co roku o tej porze wybiegam już myślami ku majowym konwaliom, bzom, białym sukienkom i wiankom- pracuję bowiem nad zamówieniami komunijnymi 🙂 W tym roku skupiam się na tym, co lubię najbardziej, a mianowicie na Komunijnych Księgach Gości i albumach z Historiami Niezwykłych Spotkań.

Pokazuję dziś niepublikowane dotąd zdjęcia jednej z zeszłorocznych ksiąg. To mój pomysł na piękny, komunijny prezent i wyjątkową pamiątkę z tego Ważnego Dnia.

Kilka pierwszych kart to opowieść o przygotowaniach do Ważnego Dnia.

Potem kilka słów o samym Ważnym Dniu i tym, co w nim najistotniejsze.

Na kolejnych kartach nie ma wielu dekoracji, to miejsce na dobre słowa i życzenia od Gości- ważne, żeby to one właśnie były tu najbardziej widoczne.

Jest także kilka kartek przeznaczonych na wklejenie pamiątkowych fotografii. Można to zrobić samodzielnie już po uroczystości (podpowiem jak). Można także przekazać księgę i zdjęcia w moje ręce.

Księga ma format 15 na 15 cm, nie sprawia zatem problemów w przechowywaniu, ale przez ilość kartek- którą za każdym razem ustalam według potrzeb – bardzo pojemna. Na pewno pomieści wiele z emocji i atmosfery tego ważnego wydarzenia jakim jest dla całej rodziny Pierwsza Komunia Święta dziecka.

Księgi Gości tworzę ręcznie w technice scrapbookingu. Używam najpiękniejszych i najlepszej jakości materiałów, w tym papierów do scrapbookingu mojej marki.   Pracuję z entuzjazmem i dbałością o szczegóły. Słucham sugestii Zamawiających: można wybrać format, kolorystykę, styl (w ramach tego, co możesz obejrzeć w moim portfolio), liczbę kartek. Mogę także umieścić w niej zdjęcia, kieszonkę na kartki z życzeniami, własny tekst. Wszystkie księgi i albumy, które wychodzą z pracowni Makowe Pole są niepowtarzalne. Tak jak historie, które opowiadają 🙂 Jeśli chcesz zamówić coś wyjątkowego dla siebie lub kogoś bliskiego, nie tylko z okazji Pierwszej Komunii, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

 

2 thoughts on “Komunijna Księga Gości- Historia Niezwykłego Spotkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *