Makowe Pole

O mnie

Witaj na Makowym Polu!

Nazywam się Agnieszka Sieńkowska, a to jest miejsce, w którym dzielę się tym, co wyrosło w mojej Pracowni Artystycznej Makowe Pole.

W 2011 roku spełniło się moje marzenie o tym, by pasja i praca były w moim życiu jednym i tym samym- założyłam firmę :).

Na indywidualne zamówienia tworzę albumy, księgi gości, pojedyncze strony ze zdjęciem, kartki na wszelkie okazje, prace z Dobrym Słowem w ramach i wiele innych rzeczy z papieru- wszystko z największą dbałością o szczegół i intencją, by najpiękniej jak to możliwe opowiedzieć o uczuciach i relacji osób, które stoją za każdym zamówieniem, by dać wyjątkową oprawę ich wspomnieniom i przesłaniu. To, że Ktoś zgłasza się do mnie, gdy chce uczcić bliską osobę pięknym prezentem, stworzonym dla niej specjalnie na tę okazję, w jedynym na świecie egzemplarzu jest źródłem mojej ogromnej radości i dumy.
Moje prace, uporządkowane według rodzaju, obejrzysz w PORTFOLIO.

Swoimi umiejętnościami i doświadczeniem dzielę się na warsztatach. Prowadzę warsztaty twórcze dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach różnego rodzaju projektów, we współpracy z firmami, organizacjami, szkołami, świetlicami, ośrodkami kultury, a także dla grup nieformalnych jako element wieczorów panieńskich, imprez „baby shower”, spotkań urodzinowych. Mam za sobą cudowne spotkania z instruktorami terapii zajęciowej, gospodyniami wiejskimi ( a nawet kilkoma gospodarzami!), psychologami, nauczycielami, podopiecznymi Domów Samopomocy, młodzieżą z Estonii, młodymi mamami i pracownikami korporacji- za każdym razem dane mi było doświadczyć niezwykłej radości wspólnego tworzenia.

Makowe Pole to także marka papierów do scrapbookingu. Papiery, które produkuję są idealne do tworzenia albumów, stron scrapowych ze zdjęciem, ale także kartek  i zaproszeń, są piękne, niezwykle uniwersalne i doskonałej jakości. A do tego wszystkie świetnie się ze sobą komponują! Obejrzysz je w zakładce PAPIERY DO SCRAPBOOKINGU, tam też dowiesz się jak można je nabyć.

Od 2014 roku współtworzę w Wyszkowie Przystanek Twórczej Edukacji www.przystanek.edu.pl, miejsce inspirujących spotkań dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem i rozwijaniem swoich talentów, rodziców chcących budować dobre relacje ze swoimi dziećmi, małych i dużych miłośników sztuki i muzyki. Prowadzę tam cotygodniowe warsztaty plastyczne dla dzieci „Artystyczne Inspiracje”, Rodzinne Warsztaty Twórcze i Warsztaty dla Kobiet, pod szyldem Pracowni Makowe Pole odbywają się również zajęcia teatralne. Aktualizowany na bieżąco grafik warsztatów i spotkań stacjonarnych, a także informacje o planowanych warsztatach wyjazdowych znajdziesz w zakładce WARSZTATY/AKTUALNOŚCI.

Poza tym, albo raczej przede wszystkim jestem żoną Łukasza i mamą Danusi, Jasia i Idy. Tworzenie radosnego, ciepłego domu, w którym wszyscy możemy się rozwijać i wyrażać to, co w nas najlepsze jest moim głównym priorytetem. Jeśli chcesz lepiej mnie poznać, zapraszam Cię na  BLOG Makowe Pole. Przeczytasz na nim o tym, jak próbuję żyć sztuką i pięknem, i znajdować miejsce na twórczość, pasję i rozwój w codzienności, zobaczysz zdjęcia przedstawiające kulisy mojej pracy, relacje z warsztatów, znajdziesz recenzje książek, które mnie zachwyciły, pomysły na artystyczne aktywności  z dziećmi, projekty „zrób to sam”, a czasem też trochę migawek z życia naszej rodziny.  Blog Makowe Pole dał początek moim obecnym działaniom, jest zatem dla mnie przestrzenią szczególną i miło mi będzie Ciebie na nim gościć.

Dziękuję Ci odwiedziny na Makowym Polu i za poświęcony mi czas.

Zapraszam do kontaktu 🙂