Makowe Pole

Portfolio

Podoba Ci się to, co rośnie na Makowym Polu?
Możesz zamówić coś specjalnego dla siebie lub Twoich Bliskich.

Na indywidualne zamówienia tworzę:

A gdy to wszystko to jeszcze nie TO, CZEGO POTRZEBUJESZ, wymyślam coś wyjątkowego 🙂

Zapraszam do obejrzenia moich prac.

Przy każdym rodzaju prac zawarłam informacje na temat dostępnych formatów, przybliżonego czasu realizacji i najniższego progu cenowego. Ofertę szczegółową prześlę Ci osobiście mailem. Na Twoje pytania czekam pod adresem: makowepole@gmail.com

 

Strona scrapowa (inaczej: LO, layout, scrap) to wyjątkowa kompozycja, na którą składają się zdjęcia, tekst, papiery do scrapbookingu, różnego rodzaju media- ja szczególnie lubię farby, podkład malarski, tusze- dodatki zarówno te gotowe, dedykowane scrapbookingowi, jak i pamiątkowe bilety, rysunki, odręczne zapiski, guziki czy kawałki tkaniny (na przykład fragment zniszczonej już, a ukochanej sukienki). Strony scrapowe można przechowywać w albumach, pudełkach lub oprawiać w ramy. Scrap ma rozmiar 30,5 na 30,5 cm. Możesz zamówić stronę bez oprawy w cenie od 50 zł, lub oprawioną w dużą (50 na 50 cm) przestrzenną ramę z passe partout w cenie od 120 zł.

Prace w ramach to dobry pomysł na piękny upominek zarówno dla kogoś nam bliskiego, jak i dla kogoś z kim łączy nas relacja bardziej formalna: dla nauczyciela dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego, dla przełożonego w prezencie imieninowym, dla uczynnej sąsiadki w podziękowaniu za przysługę, dla personelu medycznego w geście wdzięczności. Jako prezent dla bliskich i kochanych, zwłaszcza na takie okazje jak ślub, rocznica, Chrzest lub Komunia Święta, a także urodziny, imieniny czy przeprowadzka do nowego domu na pewno sprawdzi się trójwymiarowy kolaż ze zdjęciem na akwarelowym tle lub praca z tekstem i zdjęciem, dla innych polecam szczególnie prace z Dobrym Słowem w ramach. Teksty, które umieszczam to ulubione wiersze Obdarowujących lub Obdarowanych, inspirujące cytaty, słowa podziękowania, fragmenty z Pisma Świętego, Desiderata. Cena pracy w ramach wynosi od 100 zł. Rama jest integralną częścią pracy, jest zatem wliczona w cenę.

Album scrapbookingowy to jedyna w swoim rodzaju pamiątka- oprócz fotografii mogą znaleźć się w nim bilety, listy, odręczne rysunki. Każde zdjęcie może być opatrzone komentarzem, znajdzie się tu miejsce na ulubiony wiersz, tekst piosenki, anegdotę- wszystko, co pomoże opowiedzieć unikalną Historię Obdarowującego i Obdarowanego. Albumy tworzę w kilku formatach: 15 x 15 cm, 15 x 20 cm, 20 x 20 cm, 20 x 25 cm i 30 x 30 cm. Cena albumu zależna jest od formatu, ilości kartek w środku i ilości zaaranżowanych zdjęć. Cena wyjściowa za album formatu 15 na 15 cm, zawierającego do 15 zdjęć wynosi 150 zł. Optymalny czas na złożenie zamówienia na album (bez względu na format) to miesiąc przed datą, na którą ma być gotowy, warto jednak zgłosić się do mnie jeszcze wcześniej. Jeśli jednak czas, jaki pozostał do Ważnej Daty, jest krótszy niż miesiąc, a bardzo zależy Ci na albumie wykonanym przeze mnie- proszę o kontakt :)

Księgi Gości, które powstają na Makowym Polu to dużo więcej niż pięknie oprawiony blok kartek na dobre życzenia od Rodziny i Przyjaciół, z którymi dzielisz swoje najpiękniejsze chwile. To także nietypowy pamiętnik, wyjątkowa kronika Ważnego Dnia: oprócz kart na wpisu Gości jest tu miejsce przeznaczone na Twoją Historię. Tytuły zakładek ustalamy indywidualnie, najczęściej są to: “Tu się wszystko zaczęło”, “Nasza historia”, “Nasze korzenie”, “Planujemy, marzymy…”, “Pamiętali o nas”, “Byli z nami”- z miejscem na listę i zdjęcie wszystkich Gości, “Prezenty, które otrzymaliśmy”, “Pan Bóg mówił do nas”- z miejscem na tekst czytań ze Mszy ślubnej. Na kilku stronach przygotowuję miejsce pod zdjęcia z uroczystości. Format Księgi to 20 na 25 cm. Ilość kartek na wpisy: ok.50 arkuszy białego, grubszego papieru, 6 przekładek z grubego papieru do scrapbookingu do wyboru, pierwsza strona wewnątrz może zawierać tekst (na przykład słowa skierowane przez Parę Młodą do wpisujących się Gości) lub zdjęcie. Cena Księgi to 250 zł. Dodatkowo można zamówić Księgę z częścią albumową , zawierającą zdjęcia sprzed Ważnego Dnia (do 5 stron i ok.10 zdjęć) w cenie 350 zł. Zamówienia na Księgi Gości przyjmuję przez cały rok, najpóźniej miesiąc przed datą Uroczystości.

Ręcznie robione, spersonalizowane kartki na każdą miłą okazję: na ślub i na każdą jego rocznicę, na urodziny, imieniny, na Chrzest, na Pierwszą Komunię Świętą,a także jako podziękowanie, dowód pamięci, tęsknoty, miłości i przyjaźni. Kartki z Makowego Pola wyrastają w kilku rozmiarach i formach: standardowa 10 x 15 cm, kwadratowa 13 x 13 cm, podłużna z kieszonką na banknot, duża kartka A5 wiązana wstążeczką z kieszonką i jej modyfikacje, albumo-kartka ze zdjęciami i kilkoma otwieranymi “klapkami”. Cena kartki standardowej z podstawową personalizacją (imiona, data, specjalny napis) to 15 zł. Dla większych i bardziej spersonalizowanych kartek cena ustalana jest indywidualnie.

Pudełeczka ze słodką zawartością (w środku do wyboru: czekoladki Merci, Toffifee, Ptasie Mleczko, czekolady w tekturowym opakowaniu, na specjalne życzenie także inne, sugerowane przez Klienta) doskonale sprawdzą się jako niezobowiązujący upominek lub dodatek do większego prezentu, a także jako efektowne opakowanie na prezent pieniężny. Ceny pudełeczek (już z zawartością) zaczynają się od 25 zł.

Zaproszenia wykonuję w niewielkich ilościach (do 15 sztuk), najczęściej są to zaproszenia na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą lub przyjęcie urodzinowe. Każde, nawet w ramach jednej serii, jest trochę inne. Na zewnątrz personalizowany napis, w środku standardowo nie ma tekstu, można go jednak zamówić za dopłatą. Cena wyjściowa dla zaproszenia standardowego (bez wydrukowanego tekstu w środku, projekt wybrany z zaproponowanych) przy zamówieniu do 10 sztuk wynosi 8 zł.