Makowe Pole

Księgi gości

Księgi Gości, które powstają na Makowym Polu to dużo więcej niż pięknie oprawiony blok kartek na dobre życzenia od Rodziny i Przyjaciół, z którymi dzielisz swoje najpiękniejsze chwile. To także nietypowy pamiętnik, wyjątkowa kronika Ważnego Dnia: oprócz kart na wpisu Gości jest tu miejsce przeznaczone na Twoją Historię.  Tytuły zakładek ustalamy indywidualnie, najczęściej są to: „Tu się wszystko zaczęło”, „Nasza historia”, „Nasze korzenie”, „Planujemy, marzymy…”, „Pamiętali o nas”, „Byli z nami”- z miejscem na listę i zdjęcie wszystkich Gości, „Prezenty, które otrzymaliśmy”, „Pan Bóg mówił do nas”- z miejscem na tekst czytań ze Mszy ślubnej. Na kilku stronach przygotowuję miejsce pod zdjęcia z uroczystości.

Format Księgi to 20 na 25 cm. Ilość kartek na wpisy: ok.50 arkuszy białego, grubszego papieru, 6 przekładek z grubego papieru do scrapbookingu do wyboru, pierwsza strona wewnątrz może zawierać tekst (na przykład słowa skierowane przez Parę Młodą do wpisujących się Gości) lub zdjęcie. Cena Księgi  to 250 zł.

Dodatkowo można zamówić Księgę z częścią albumową , zawierającą zdjęcia sprzed Ważnego Dnia (do 5 stron i ok.10 zdjęć) w cenie 350 zł.

Zamówienia na Księgi Gości przyjmuję przez cały rok, najpóźniej miesiąc przed datą Uroczystości.