Makowe Pole

Pudełeczko Eksplodujące Miłością :)

Pudełeczko Eksplodujące Miłością :)

Pudełeczko Eksplodujące Miłością :)

Pudełko eksplodujące (exploding box) to jeden z tych papierowych projektów, które robię dla czystej, bezinteresownej radości tworzenia. To taka trochę bardziej rozbudowana kartka okolicznościowa, coś mniejszego niż album, coś zabawniejszego niż strona scrapowa. 

Pudełeczko Eksplodujące Miłością zrobiłam dla mojej Córki, trochę jako spóźniony prezent na jej 11 urodziny. Jest pełne radosnych kolorów i kwiatów wiosny, dobrych słów i energii dnia, z którego pochodzi nasze wspólne zdjęcie w środku. To był właśnie dzień jej urodzin, a zdjęcie zostało zrobione w ogrodzie botanicznym w Powsinie, do którego wybraliśmy się w końcu rodzinnie, po latach „zbierania się” ;), by podziwiać kwitnące magnolie. Zdążyliśmy w ostatnim momencie!

Magnolie nieprzerwanie od kilku lat kwitną na papierach „Rara avis” Makowego Pola. Pięknie się komponują z najnowszą makową kolekcją „Twórcze w relacji”, która powstała z inspiracji i na potrzeby projektu „Mama i Córka- Twórcze w relacji”.

To właśnie z tej nowej kolekcji pochodzi papier w gazetowe napisy- zaprojektowałam go tak, by pomagał wyrażać uczucia, troskę i miłość oraz najlepsze życzenia dla bliskich nam Kobiet: Córki, Mamy, Przyjaciółki, Siostry.

Często słyszę, zwłaszcza od nowo poznanych osób, że te moje papiery są takie piękne, że kuszą, wołają Was, ale… nie wiecie, co z nich zrobić, jak je wykorzystać. Chcę pokazywać tutaj rzeczy, które sama tworzę  z makowych papierów: proste w wykonaniu, niewymagające posiadania niezliczonej ilości specjalistycznych akcesoriów 🙂 

Jeśli Pudełeczko Eksplodujące Miłością spodobało Ci się i chciałabyś zrobić swoje, zapraszam, zajrzyj do sklepu Makowe Pole.  Przygotowałam tam duży, kompletny zestaw materiałów, taki ze wszystkim, co może być Ci potrzebne (oprócz zdjęcia, dobrych nożyczek i ołówka). Opracowałam też specjalny fotograficzny kurs „krok po kroku”, w którym pokazuję, jak takie pudełko powstaje. A zatem jeśli masz ochotę kupić zestaw, ale obawiasz się, że nie będziesz umiała go wykorzystać, mam dla Ciebie dobrą wiadomość: w jednym z maili po tym, jak opłacisz zamówienie z zestawem, prześlę Ci kod dostępu do kursu znajdującego się TUTAJ 🙂

Do końca maja zakupy za 100 zł i więcej wysyłam na mój koszt. Warto skorzystać 🙂

Pozdrawiam serdecznie i ciepło! 🙂

2 thoughts on “Pudełeczko Eksplodujące Miłością :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *