Makowe Pole

Twórcze SPA- wrześniowe spotkanie dla kobiet :)

Twórcze SPA- wrześniowe spotkanie dla kobiet :)

Twórcze SPA- wrześniowe spotkanie dla kobiet :)

Od początku istnienia Pracowni Artystycznej Makowe Pole jedną z moich ulubionych form pracy są warsztaty dla kobiet.

Od ponad sześciu lat spotykam się na warsztatach z kobietami z dużych miast i małych wiosek, bardzo młodymi, wkraczającymi dopiero w dorosłość, tymi rozwijającymi swoje życie rodzinne,  biznesy, dojrzałymi i już spełnionymi w większości swoich ról. Czasem na jednym warsztacie spotykały się kobiety bardzo różne, do tego stopnia, że zastanawiałam się, czy mogłyby spotkać się w innych okolicznościach. Doświadczyłam wielokrotnie, że bez względu na różnice: wieku, wykształcenia, miejsca zamieszkania, poglądów, twórczość daje nam przestrzeń dla bycia razem i poznawania się. Wspólne tworzenie przynosi też wiele radości, daje ukojenie, pozwala spojrzeć na życiowe sprawy z innej perspektywy, odnawia i odświeża.

Wczoraj w Przystanku Twórczej Edukacji zainaugurowałyśmy cykl comiesięcznych spotkań dla kobiet „Twórcze SPA”. To kontynuacja spotkań z lat ubiegłych, w tym sezonie zamierzam jednak uczynić priorytetem ich regularność. Każde spotkanie poświęcone będzie innej technice twórczej.

Zaczęłyśmy od moich ulubionych w ostatnim czasie akwarelowych kolaży ze zdjęciem w przestrzennej ramce. Było dużo koloru, były roślinki, muszelki i kamyki, były zdjęcia z pięknych chwil. Pracowałyśmy też ze stemplami i naklejkami- jeszcze pachnącymi nowością!- polskiej marki StudioForty.

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia zdjęć z wczorajszego warsztatu i już dziś zapraszam do udziału w kolejnym, który zaplanowałam na 15. października.

3 thoughts on “Twórcze SPA- wrześniowe spotkanie dla kobiet :)

  1. Pingback: Twórcze SPA- październikowe spotkanie dla kobiet :) - Makowe Pole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *