Nazywam się Agnieszka Sieńkowska, od 2011 roku tworzę pracownię i markę Makowe Pole.

 

Towarzyszę dziewczyn(k)om i kobietom w drodze przez Twórczość i Opowieść ku pięknym relacjom i radosnej codzienności.

 

Głęboko wierzę, że #twórczośćjestdlakażdego.  Jest wpisana w naszą naturę – to po prostu część bycia człowiekiem. Nie musimy z mozołem zdobywać jej na żadnych kursach, nie jest wiedzą tajemną dostępną nielicznym, nie potrzebujemy dyplomów, świadectw ani niczyjego przyzwolenia, by nią żyć w zwyczajności każdego dnia, bez względu na to, jakie pełnimy role w świecie i czym zajmujemy się zawodowo. Wiem, że nie jest ona domeną dzieciństwa i że nigdy się z niej nie wyrasta. Jest uszczęśliwiająca i wolna. 

Wierzę też, że #radoscwspolnegotworzenia  może być jak woda i światło dla naszych relacji.

O tym właśnie jest Makowe Pole.

 

Prowadzę wyjątkowe, inspirujące na wielu poziomach, pobudzające kreatywność, kolorowe i pachnące warsztaty dla kobiet i nastolatek w różnych miejscach w Polsce. W ostatnich latach głównie jednak w salonie naszego domu na wsi pod Wyszkowem 🙂 Albo na ZOOM, tak jak w przypadku warsztatów z pisania dla dobrostanu „Uwolnij swoją Opowieść”! 

 

W 2021 roku razem z moim Mężem wydałam pełną emocji i kolorów, stworzoną w pięknej współpracy z internetową przyjaciółką Marysią Kurtz książkę o mocy dobrych słów i poszukiwaniu swojej drogi w macierzyństwie „Szukam właściwych słów”. 

Jestem żoną Łukasza, mamą czwórki dzieci. Razem z kotem Nikiforem mieszkamy na wsi w domu z nieco dzikim ogrodem, (w którym czasem, bo nie zawsze, latem rosną maki), widokiem na „górkę” i duuuużo Nieba. 

 

Zapraszam Cię, zajrzyj do makowego sklepu- może spodobają Ci się papiery do scrapbookingu marki Makowe Pole, a może znajdziesz jakiś piękny zeszyt z malarską okładką na szkicownik albo dziennik dla siebie lub na prezent dla bliskiej kobiety? Oczywiście czeka tam na Ciebie nasza książka, również w atrakcyjnym cenowo pakiecie trzech. Możesz też zapoznać się z ofertą warsztatów i sesji online z pisania rozwojowego i terapeutycznego.

 

Jeżeli interesują Cię kulisy mojej pracy, chcesz zobaczyć więcej zdjęć i trochę lepiej mnie poznać zapraszam na makowy profil na Instagramie.